Ettevõttest

"EIX" kaubamärk asutati Eestis aastal 1989. Alates aastast 1991 oleme tegutsenud erinevate autovaruosade müügiga nii sise- kui välisturul. Meie ettevõte omab pea kolmekümne aastast kogemust alumiiniumvelgedega tegutsemise valdkonnas. Me pakume oma klientidele alumiiniumvelgi Itaalia juhtivalt veljetootjalt „Speedline Truck“ nii veokitele, haagistele kui ka bussidele. Samuti võib leida sortimendist ka sobilikku lisavarustust kuni mutrikateteni välja.

Meie tootevalikusse kuuluvad lisaks klassikalistele teemantlihvitud veljemudelitele muuhulgas ka maailmas ainulaadse ja uudse viimistluse poolest tuntud peegellihvitud alumiiniumveljed.

„EIX“-i prioriteediks on pakkuda oma klientidele vaid esmaklassilist kvaliteeti ja seda parima hinnaga. Kõikidel Speedline Truck veljemudelitel on spetsiaalne korrosioonivastane konstruktsioon (T6061) ning uskumatu kergus, võrreldes tavalise terasveljega kuni 45%. Tingituna paremast soojushajumisest pikeneb märgatavalt ka veermiku ja selle komponentide eluiga sõites „Speedline Truck“ alumiiniumvelgedega.

Aastaks 2016 on "EIX" arenenud Speedline Truck brändi ametlikuks esindajaks Balti riikides ja põhjamaades tänu pikaajalisele kogemusele alumiiniumvelgedega tegutsemisel.

 

Teile vaid parimat

EIX

 

 

 

Eigo Nurga
Asutaja / juhataja

eigo@eix.ee

          +372 503 7789

Laura-Liis Nurga
juhiabi

lauraliis@eix.ee

          +372 507 6547


Warning: Undefined array key 0 in /data02/virt54101/domeenid/www.eix.ee/htdocs/wp-content/plugins/cardoza-facebook-like-box/cardoza_facebook_like_box.php on line 962